Neden MaltaVista ?

Malta’nın En Büyük Uluslararası Eğitim Acentesiyiz

Malta’da en büyük portföye sahip uluslararası eğitim acentesiyiz. Malta’da bulunan ofisimiz vasıtasıyla 20’nin üzerinde ülkeden Malta’ya gelen öğrencilere çeşitli hizmetler sunuyoruz. Malta’da bulunan 50’nin üzerindeki okulu temsil etme yetkisine sahip ilk ve tek markayız.

Malta Ofisimiz ile Yerinde Hizmet Sunuyoruz

Bizler de Malta’da olduğumuzdan okulları ve okullardaki öğrencilerimizi periyodik olarak yerinde ziyaret ediyor ve gözlemliyoruz. Çözüm ortağımız okullara ilişkin en güncel bilgiye sahibiz ve bunları şeffaf olarak sunuyoruz.

Tecrübeli, Dinamik, Şeffaf ve Çözüm Odaklıyız

Geçmiş tecrübelerimizi şeffaf şekilde öğrencilerimize aktarıyoruz. Olası problemlere karşı hızlı çözümler üretebilmek adına her zaman tetikteyiz. Bir problem olması halinde 10 dakika içinde öğrencilerimizin yanında olabiliyoruz.

MaltaVista.App ile Malta Macerasını Mükemmelleştiriyoruz

Dil okulu öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış mobil uygulamamız sayesinde kısa süreliğine Malta’da bulunan öğrencilerimizin Malta’daki tecrübelerini mükemmelleştiriyoruz.

En Düşük Fiyat Garantisi Veriyoruz

Malta’daki dil okulları kendi fiyat listeleri üzerinden, eğer varsa promosyonları üzerinden öğrenci kaydı alırlar. Dolayısıyla tüm acentelerin bu fiyat listesi ve promosyonları öğrencilerine sunmak zorundadır. Rekabet etiği ve hizmet kalitesinin korunması bakımından dil okullarının fiyatlarında acentelerin indirim yapması yasaktır. MaltaVista olarak okulların güncel ve doğru fiyat listeleri ve promosyonlarını, dolayısıyla olabilecek en uygun fiyatları öğrencilerimize sunmaktayız.

Ulusal Bazda Güçlü Çözüm Ortaklarına Sahibiz

Malta yerelinde kurduğumuz güçlü çözüm ortaklıkları sayesinde farklı ülkelerdeki acentelerin sunamadığı birçok avantaj ve imkanı öğrencilerimize sunuyoruz.

Kazancımızı Paylaşıyoruz

Ticari kazancımızı her zaman hizmet kalitesinin gerisinde tutuyor, kazancımızın büyük kısmını hizmetlerimizi geliştirmeye harcıyoruz. Satış Ortaklığı programımız ile bize destek olan her birey ve kurum ile kazancımızı paylaşmaktan erinmiyoruz.

%100 Öğrenci Memnuniyetine Sahibiz

Şu ana dek %100 öğrenci memnuniyeti oranına sahibiz. Bunu kalite felsefesi olarak benimsemiş bulunuyor ve gelecekteki tüm öğrencilerimizin Malta’dan mutlu ve dil gelişimi açısından en yüksek verim ile ayrılmaları için çalışıyoruz.

Ücretsiz Hizmetler ve Organizasyonlar Sunuyoruz

Hava alanı transferi, seyahat-sağlık sigortası, sim kart, internet paketi, otobüs kartı, bot turları, gece etkinlikleri ya da çeşitli aktiviteler ve geziler gibi Malta’ya gelen öğrencilerin ihtiyaç duyacağı birçok hizmeti ve organizasyonu öğrencilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Whatsapp Üzerinden Online Rehberlik Hizmeti Sunuyoruz

Tüm öğrencilerimizin bir mesaj kadar yakınındayız. Malta’da nereye nasıl gidilir, nerede ne yenir ve içilir, hangi etkinlikleri kaçırmamalı, nerelere mutlaka gitmeli ya da gitmemeli, yasalar nasıldır, nasıl gidilir ve nasıl yapılır gibi onlarca sorunun cevabını, sadece Malta’da bulunan öğrencilerimize özel olarak aktif olan Whatsapp hattımıza yazarak öğrenebilirsiniz.

Malta’yı Seviyoruz ve Doğru Tanıtmak İstiyoruz

Kişisel tecrübeler bir yeri güzel ya da kötü yapan, sevdiren ya da sevdirmeyen şeylerin başında gelir. Malta’ya gelen her öğrencinin Malta’nın güzelliklerinden ve sunduklarından faydalanmasını istiyor ve bunun için çabalıyoruz. Çünkü Malta sevilmeyi fazlasıyla hak eden bir ülke ve biz Malta’yı seviyoruz.

7/24 Acil Danışma Hattı Sunuyoruz

Sağlık problemleri, pasaportun veya cüzdan kaybedilmesi, kaybolma ya da bir suça karışma gibi acil durumlar için 7/24 erişilebilir acil danışma hattı sunuyoruz.

Vize ve Öğrenme Garantisi Veriyoruz

Yurtdışı planında bir çok kişi için en büyük problemlerden biri vize almak olsa da, MaltaVista vize departmanımızın prosedürlere hakimiyeti, bilgi birikimi ve öğrencilerimize karşı olan ilgisi sonucunda Malta için vize almak ilk okulda beden eğitimi dersinden 5 almak kadar kolay.

Bu konuda %100 vize başarı oranımız doğrultusunda kendimize güveniyoruz ve vize sonucu olumsuz olan öğrencilerimizin tüm masraflarını karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Diğer yandan Malta’da bulunan çözüm ortaklarımız akrediteli dil okullarınca sunulan eğitim neticesinde, ders programını aksatmayan her öğrencimize ingilizce seviyesinde kur yükselme garantisi veriyoruz.

Bugüne Kadar ki En İyi Programı Sunuyoruz

MaltaVista programı bu zamana kadar Malta’da dil eğitimi almış bir çok öğrencinin ortak ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Yurtdışında eğitim öncesinde öğrencilerimizin kafasında oluşan onlarca soru işareti genellikle aynı konularda oluyor. Bu doğrultuda öğrencilerimizden her şeyi bize bırakarak bu programın keyfini çıkartmalarını istiyoruz.

Diğer yandan MaltaVista programı sundukları çerçevesinde fiyat&performans bakımından en iyi alternatif olduğu konusunda iddialıyız. Tecrübemiz, ortaklıklarımız ve ticari gücümüz dolayısıyla öğrencilerimize bugüne kadar ki en iyi programı olabilecek en uygun fiyat ile sunuyoruz.

Bu Ayrıcalıklar Sadece MaltaVista'da

Ayrıcalıklı bir program sunuyoruz. Vize başvurusu için gittiğiniz şehirde hotel konaklaması, Malta seyahatiniz öncesinde kargoyla evinize ulaşan seyahat kiti, hava alanında krallar gibi ağırlanacağınız Lounge hizmeti, Malta’da çeşitli fırsat ve indirimler sunan MaltaVista Kart, Malta’nın altını üstüne getirmenize yardımcı olmak adına yaptığımız organizasyon ve etkinlikler, Avrupa’yı danışmanlığımızın huzuruyla fellik fellik gezerken yorulmayın diye sizin için İstanbul’a taşıdığımız bavulunuz…

Tüm ayrıcalıklar ve detayları için buraya tıklayarak MaltaVista programını detaylı inceleyebilirsiniz.

Teknolojik altyapı, sistemli süreçler, kredi kartıyla ödeme imkanı...

MaltaVista olarak modern teknolojinin sunduğu imkanları en üst düzeyde kullanmaktayız. Programımız kapsamındaki tüm süreçler dijitalize edilmiştir, ofislerimize gelmenize gerek olmaksızın tüm işlemleri geliştirdiğimiz online sistem üzerinden yürütebilirsiniz.

Program ücretini dilerseniz kredi kartı ile 3D Secure altyapısı ve SSL sertifikasına sahip sitemiz üzerinden güvenilir şekilde yapabilir, ayrıca taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız hesap numaralarımıza veya ofislerimize yapacağınız ödemeleri yine taksitlendirme imkanına sahipsiniz.

Malta’da iken MaltaVista mobil uygulamamızdaki hesabınıza giriş yaparak ihtiyaç duyacağınız bir çok bilgiye erişebilir, ayrıca Malta ekibimiz ile direkt olarak uygulama üzerinden iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Bankalar ile protokol, eğitim kredisi...

MaltaVista programı bir yurt dışı eğitim programıdır. Bu doğrultuda program ücreti için talep etmeniz halinde anlaşmalı bankalardan düşük faizli eğitim kredisi alabilirsiniz. Böyle bir durumda ilgili banka kredi tutarını direkt olarak MaltaVista hesabına aktarır, siz ise kredi şartları doğrultusunda taksitler halinde bankaya ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Malta denince akla MaltaVista gelir

MaltaVista olarak Malta’da eğitim ve organizasyon üzerine uzmanlaşmış bir kurumuz. Malta denildiğinde akla gelen ilk marka olma misyonuna sahibiz ve sunduğumuz kaliteli hizmet ile bu doğrultuda emin adımlarla ilerliyoruz.

Malta ile ilgili planlarınız var ise alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ve güçlü kurumsal bağlantılarımız ile size Türkiye ve Malta’daki ofislerimiz aracılığıyla hizmet sunmaya hazırız.