MaltaVista Hakkında

MaltaVista, Malta odağında çalışarak sunduğu hizmetler kapsamında uzmanlaşmış Türkiye merkezli bir eğitim teknolojileri ve danışmanlık şirketidir.

MaltaVista, sahip olduğu şirket kültürünün rehberliğinde gerçekleştirilmiş olan süreç inovasyonları neticesinde uluslararası eğitim sektörünün dijital dönüşümüne öncülük etme vizyonuyla, kurulduğu 2017 yılından bu yana başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Fransa, Almanya ve bazı Balkan Ülkeleri’nden Malta’ya eğitim amaçlı seyahat etmek isteyen kişilerin süreçlerinde danışmanlığın da ötesinde kolaylaştırıcı görevini üstlenmiştir.
Tek bir ülkeye odaklanmış olmanın getirmiş olduğu derin bilgi birikimi, güçlü kurumsal bağlantılar ve sonuç odaklı danışmanlık anlayışı neticesinde Türkiye, Rusya ve Güney Kore’deki bazı uluslararası eğitim danışmanlığı firmalarına da geri plan hizmetleri sunmuş ve sunmaya devam etmekte, global bazda teknoloji tabanlı değer önerileri ile öğrencilerinin eğitimleri boyunca verimliliği en üst düzeye taşıma misyonuyla çalışmalarını Ankara ve Malta’daki ofislerinde sürdürmektedir.
MaltaVista’nın iş yönetimine ilişkin öncü değerleri süreç verimliliği ve sektörel inovasyon iken, hizmet anlayışı açısından öncü değeri ise öğrencilerine sunduğu danışmanlık kapsamında güncel bilginin şeffaf sunulması neticesinde olağan şekillenen güven olgusudur. Hizmet anlayışına ilişkin daha detaylı bilgi için Kalite Politikası’nı inceleyebilirsiniz.