Primeclass Lounge

MaltaVista'lı olmak ayrıcalıktır...

 

Seyahat Kiti

İhtiyacınız olan her şey bu kitin içinde...

 

Avrupa Seyahati

Roma, Barcelona, Paris veya Amsterdam. Seçimini yap, gerisini bize bırak...

 

Bavulunuzdan Kurtulun

Siz Avrupa'ya giderken bavulunuz Türkiye'ye dönsün...

1
1

MaltaVista programı bu zamana kadar yurtdışı eğitim sektöründe Malta kapsamında tasarlanmış en etkin ve verimli programdır. Bu doğrultuda öğrencilerin ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Bu sayfada detaylarını okuytabileceğiniz MaltaVista programı yalnızca yaz döneminde uygulanır. Haziran ve Temmuz ayı içerisinde öğrenciler diledikleri hafta sonu Malta’ya seyahat ederler, Ağustos ve Eylül ayında ise dönüşler Avrupa üzerinden gerçekleşir.

MaltaVista programı katılım ücreti 2990 €’dur. 2017 lansman indirimi sona ermiştir. Peşin ödeme yapılması halinde %5 ek indirim uygulanmasıyla program ücreti 2840 € olmaktadır.

MaltaVista programı kontenjanı sınırlıdır ve kontenjan dolduğunda kayıtlar kapatılır.

Sunulan program haricinde farklı dönemlerde veya farklı sürelerde eğitim almak isteyen öğrencilerimize MaltaVista programından bağımsız olarak yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirler. Malta’ya ilişkin bağımsız dil okulu talepleriniz için buraya tıklayabilirsiniz.

Pasaport masrafları: Vize başvurusu gerçekleştirmeden önce eğer bir pasaportunuz yok ise Emniyet Müdürlükleri aracılığı ile pasaport başvurusu yapmalısınız. Pasaport başvuru ücretleri/haçları kaç yıllık pasaport talep ettiğinize göre değişmektedir. Öğrenciler 25 yaşına kadar olan süreçte pasaport harcından muaf tutulmakta, yalnızca defter ücreti ödeyerek başvurularını yapabilmektedirler.

Uçak biletleri: Türkiye’de Malta’ya, Malta’dan tercih ettiğiniz Avrupa şehrine ve oradan Türkiye’ye dönüş biletlerinin ücretleri program kapsamında değildir. Lakin bilet alımı sırasında MaltaVista’nın anlaşmalı olduğu acentalardan toplu alım söz konusu olduğu için oldukça uygun fiyatlara uçak biletleri alınabilmektedir. Normal şartlarda Türkiye’de Malta’ya uçak bileti fiyatları erken alımlarda 110 € civarındadır. Malta’dan Avrupa’ya ise çok fazla uçuş olmasından dolayı oldukça ekonomik fiyatlara uçak bileti alınabilmektedir.

Malta’daki kişisel harcamalar: Malta’da yapacağınız kişisel harcamalarınız program kapsamında değildir.

Avrupa seyahati kapsamındaki masraflar: Avrupa’da tercih ettiğiniz ülkeye/şehre yapacağınız seyahat kapsamındaki masraflarınız program kapsamında değildir. MaltaVista ekibi bu süreçte danışman pozisyonundadır ve seyahatiniz planlanmasından Türkiye’ye dönene kadar geçen süreçte yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta veya kafanıza takılan bir soruda yanınızda olacaktır. Dileyen öğrencilerimiz Malta’dan direkt Türkiye’ye dönme imkanına da sahiptir.

Bu konularda detaylı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

VİZE İŞLEMLERİ -
- VİZE İŞLEMLERİ -

Vize Danışmanlığı

Malta vizesi için Türkiye’de yetkilendirilmiş şirket VFS Global’dir, yani vize başvuruları direkt konsolosluğa yapılmamakta, VFS Global’e ait başvuru merkezleri (İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Trabzon, Edirne ve Bodrum) aracılığı ile yapılmaktadır. Her öğrencinin vize başvurusu için bizzat başvuru merkezine gitmesi zorunlu durumdadır.

Öğrencilerimizin uygunluk durumlarına dikkat edilerek vize randevularının alınması, her öğrencinin kişisel durumunun analiz edilerek hazırlanacak evrakların liste halinde öğrenciye sunulması, temin edilen evrakların kontrolü, eğer gerekliyse tercüme işlemlerinin yapılması/yaptırılması, vize dosyasının eksiksiz şekilde öğrenciye teslim edilmesi ve başvuru süreciyle ilgili oryantasyon süreçleri MaltaVista Vize Departmanı tarafından yönetilmektedir.

MaltaVista Vize Departmanı yalnızca Malta Vizesi üzerinde çalışmaktadır ve bugüne kadar birçok öğrencinin vize sürecini başarıyla yürütmüştür. Bu noktada kendimize o kadar güveniyoruz ki, vize departmanımızın size belirttiği evrakları eksiksiz ve doğru şekilde temin ettiğiniz taktirde %100 vize garantisi veriyor, vize başvurunuz olumsuz sonuçlandığı taktirde tüm masraflarınızı iade etmeyi taahhüt etmekteyiz. Bu garantiyi Türkiye’de sunmakta olan tek marka olduğumuzu belirtmek isteriz.

Öğrencilerimize sunulan vize danışmanlığı MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Malta için yapılacak vize başvurularında seyahat-sağlık sigortasını vize başvurusundan önce yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Yanı sıra vize onaylanıp Malta’ya gidildiğinde de herhangi bir sağlık problemine karşın sigortanın mevcut olması, yüksek sağlık masraflarından öğrencilerimizi korumaktadır. Bu doğrultuda tüm Schengen Ülkeleri’nde geçerli olacak şekilde 30.000 € teminatlı seyahat-sağlık sigortası MaltaVista tarafından konsoloslukça yetkilendirilmiş sigorta şirketlerinde yaptırılmaktadır.

Program süresini kapsayacak şekilde seyahat-sağlık sigortası ücreti MaltaVista programı kapsamındadır.

Vize Başvuru Ücretleri

Malta vizesi için yapılacak başvuru işlemi bünyesinde Malta Konsolosluğu’na 60 € vize başvuru ücreti ve vize başvuru merkezi olan VFS Global isimli firmaya ise 30 € hizmet ücreti ödenmektedir.

Konsolosluk ve aracı firmaya ödenecek vize başvuru ücretleri MaltaVista programı kapsamındadır. 

Şehirlerarası Seyahatinizde Hotel Konaklaması

Malta Vizesi için kişinin vize başvurusu yapmak için bizzat başvuru merkezine gitmesi gerektiğini daha önce belirtmiştik. Bu doğrultuda bazı öğrencilerimizin yaptıkları uzun yolculuklar neticesinde henüz daha sürecin başında iken bu yolculuklar dolayısıyla fazlasıyla yorulduklarını gördük ve kendi kurguladığımız bu hizmeti sunmaya karar verdik.

Vize başvurusu için yapılan yolculuk tek yön olarak 4 saati aşıyorsa, öğrencilerimizi anlaşmalı olduğumuz 3 veya 4 yıldızlı (şehir ve bölgelere göre değişmektedir) otellerde misafir etmekteyiz.

Sabah kahvaltısı dahil olmak üzere hotel konaklaması ücreti MaltaVista programı kapsamındadır.

SEYAHAT ÖNCESİ -
- SEYAHAT ÖNCESİ -

Malta Seyahat Kiti

Öğrencilerimizin vizeleri onaylandıktan sonra Malta’ya seyahat etmeleri için hiç bir engelleri kalmamış demektir. Bu aşamada MaltaVista programına katılması kesinleşen öğrencilerimiz için hazırladığımız Malta Seyahat Kiti’miz kargo ile öğrencimizin adreslerine gönderilmektedir.

Malta Seyahat Kiti’mizde seyahat öncesinde bilinmesi gereken bilgileri içeren infopack, Malta’da ihtiyaç duyulacak priz dönüştürücü, MaltaVista logolu Powerbank, yurt dışı çıkı harç pulu, Malta’da aktif olacak Malta operatörlerine bağlı sim kart, Malta’da ekonomik seyahat etmek için oldukça önemli olan öğrenci otobüs kartı, MaltaVista promosyon ürünleri, MaltaVista Öğrenci Kartı ve çeşitli ürünler/hediyeler bulunmaktadır.

Malta Seyahat Kiti’ndeki tüm ürünler MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

Priz Dönüştürücü & Powerbank

Malta’da kullanılan prizler ile Türkiye’de kullanılan prizler farklıdır. Bu doğrultuda elektriğe ihtiyaç duyan elektronik aletleri çalıştırabilmek veya şarj edebilmek için priz dönüştürücü denilen, Türkiye’deki priz soketini Malta’da kullanılan priz soketine uygun hale getiren bir aparattır.


Malta’ya seyahati sırasında veya Malta’da iken dışarıda bulunulan zamanlarda cep telefonlarının şarjı bitebilmekte, lakin bazı durumlarda telefonların acil kullanımına gerek duyulabilinmektedir. Telefonların şarj bitimine bir çözüm bulamasak da alternatif bir çözüm olarak öğrencilerimize powerbank hediye etmenin faydalı olacağını düşünmekteyiz.

2018 programı MaltaVista logolu Powerbank’lerimiz sınırlı sayıdadır ve çekiliş sonucu çıkan 20 şanslı öğrencimize MaltaVista Seyahat Kiti hediyemiz olacaktır.

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu

Türkiye Cumhuriyeti Devleti her birey için her yurt dışı çıkışında bir harç talep etmektedir. Bu harç bankalara ve hava alanlarında bulunan noktalara ödenmekte, karşılığında ise bir pul alınmakta ve pasaport kontrolü sırasında ilgili pul görevliye gösterilmektedir.

Sim Kart & Otobüs Kartı

Öğrencilerimizin uçaklarından indikleri andan itibaren herhangi bir iletişim problemi yaşamamaları adına sim kartlarını Malta Seyahat Kit’i ile Malta’ya gitmeden önce öğrencilerimize ulaştırmaktayız. Böylece Malta’ya vardıkların direkt olarak telefonlarına takarak kullanmaya başlayabilecekleri aktif bir telefon hattına sahip olabilmekteler.


Otobüsler bir çok ülkede olduğu gibi Malta’da da en yaygın kullanılan seyahat aracı konumundadır ve Malta’da bir yere otobüs ile gitmek oldukça kolaydır. Para karşılığı bilinebilen otobüslerde eğer öğrenci otobüs kartı mevcut ise % 60 civarında daha uyguna sehayat etmek mümkündür. MaltaVista Seyahat Kit’i ile öğrencilerimize otobüs kartlarını sunmaktayız.

MaltaVista Öğrenci Kartı

MaltaVista Öğrenci Kartı Malta’da eğitim alan öğrencilerimizin daha imkanlara ve bazı avantajlara sahip olabilmeleri adına geliştirdiğimiz ve iş ortaklarımız vasıtasıyla sürdürdüğümüz bir sadakat programıdır. MaltaVista öğrenci kartına sahip öğrencilerimize Malta’daki bazı anlaşmalı markalardan oldukça önemli tutarlarda indirimler sunulmaktadır. Malta’ya giden öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hemen hemen her sektörden kalitesinden emin olduğumuz bazı ürün ve hizmet sunan markaları program içerisinde dahil ettik ve etmekteyiz. Böylece öğrencilerimize Malta’da ihtiyaç duyabilecekleri birçok konuda avantajlı fiyatlar ve çeşitli ayrıcalıklar sunulmasını sağlamaktayız.

MaltaVista Öğrenci Kartı hava alanı lounge alanları, eğlence mekanları, özel sahiller ve havuzlar, araç kiralama, spor salonu, cafe, restaurant ve bazı müze girişlerinde çeşitli avantaj ve ayrıcalıklar sağlar. Ayrıca öğrencilerimize sunduğumuz MaltaVista Mobil Uygulaması’na MaltaVista Öğrenci Kartı’nızda yer alan bilgiler ile giriş sağlanmaktadır.

MaltaVista Öğrenci Kartı öğrencilerimiz adına özel basılmış şekilde Malta Seyahat Kiti kapsamında öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.

YOLCULUK ZAMANI -
- YOLCULUK ZAMANI -

Primeclass Lounge Hizmeti

Sunduğumuz ayrıcalıklar arasında belki de en çok göze çarpanı şüphesiz ki  “Primeclass Lounge” hizmetidir. Türkiye’den Malta’ya yapılan ilk seyahat sırasında öğrencilerimiz, MaltaVista Öğrenci Kartı sayesinde anlaşmalı olduğumuz Atatürk Hava Limanı Prime Class Lounge’da tüm olanaklardan sınırsız şekilde faydalanabilmektedirler. Öğrencilerimiz, sade ve sofistike şekilde dizayn edilen salonda 7/24 açık büfenin lezzetli menüsünü tadabilir, masaj koltuğunda kuş gibi hafiflerken kokteylerinin tadını çıkartabilmektedirler. Tv, dergi veya gazete gibi imkanların yanı sıra tablet kullanımı, yüksek hızlı internet bağlantısı ve hatta duş alma imkanını dahi MaltaVista öğrencilerimize sunulmaktadır.

Öğrencilerimize sunulan Prime Class Lounge Hizmeti MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

Türk Ekibimizce Hava Alanı Karşılaması

MaltaVista öğrencileri uçuşları esnasında Malta’ya varınca ne yapacağını düşünmek yerine rahatlıkla yolculuğun tadını çıkartabilmekteler, çünkü Malta Hava Alanı’nnda MaltaVista karşılama ekibinin kendilerini beklediğini bilmektedirler.

Türk ve yabancı uyruklu kişilerden oluşan MaltaVista ekibimiz hava alanında öğrencilerimizi karşılamaktave karşılama ekibinde mutlaka Türkçe dilini konuşan bir danışmanımız olmaktadır. Bu sayede birçok öğrencinin Malta’ya ilk vardıklarında hissettikleri stresten veya iletişim kuramama endişesinden oldukça uzak olmakta ve Malta’daki ilk günlerine güven ve huzur hisleri ile başlamaktadırlar.

Öğrencilerimize sunulan hava alanı karşılama hizmeti MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

Hava Alanı Transferi

Hava alanları bazı şehirlerde şehir merkezlerinden bir hayli uzakta olabilmektedir, Malta’da bulunan tek hava alanı Luqa Airport ile Malta’nın merkezi sayılabilecek St. Julians arasındaki mesafe araç ile yaklaşık 1 saat kadardır. Durum böyle olunca öğrenciler için hava alanından konaklayacakları yere ulaşmak, hele bir de bavullarla boğuşmak içinden çıkılmaz bir hal alabimektedir. Bu noktada MaltaVista ekibimiz hususi araçlar ile konforlu bir şekilde öğrencilerimizin transferini sağlamakta ve öğrencilerimizi konakladıkları daireye kadar götürerek yerleştirmektedir. Bu yolculuk esnasında öğrencilerimize hiç bir şeyi dert etmeden koltuklarına kurularak Malta’nın sofistike sokak mimarisini incelemenin hazzını yaşamak kalmaktadır.

Öğrencilerimize sunulan hava alanı transferi MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

MaltaVista Mobil Uygulaması

MaltaVista mobil uygulaması, yılların tecrübesi ve birçok öğrenci ile yapılan ön görüşmeler neticesinde tasarlanmıştır. Günümüzde her öğrenci akıllı telefon kullanmaktadır ve mobil uygulamalar hayatımızın vazgeçilmezi konumundadır. Bu noktada MaltaVista öğrencilerinin ihtiyaç duyabilecekleri birçok detayı içeren (internet bağlantısı olmaksızın çalışan Malta haritası, apart, okul veya önemli noktaların konumları, acil yardım hattı, etkinlik bildirimleri vb.) bir mobil uygulamayı öğrencilerimize sunarak hizmet kalitemizi yukarı taşımayı hedefliyoruz.

MaltaVista mobil uygulaması yalnızca MaltaVista öğrencilerinin kullanımına sunulmakta olup, dışarıya kapalı bir uygulamadır. MaltaVista Öğrenci Kartı’nın üzerinde bulunan bilgiler ile kullanıcı girişi yapılabilmektedir.

MaltaVista mobil uygulamasını indirmek ve kullanmak MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

MALTA'DA EĞİTİM -
- MALTA'DA EĞİTİM -

8 Hafta Dil Eğitimi

MaltaVista programı kapsamında tüm öğrencilere Malta’nın uluslararası akrediteli okullarında 8 hafta genel ingilizce eğitimi sunulmaktadır. Tüm Dünya’da standart olarak uygulanan genel ingilizce programlarının haftalık 20 ders olup, hafta içi her gün ders bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz günün geri kalanın ister arkadaşları ile vakit geçirerek dil pratiği yapabilir, ister sosyal aktivitelere katılarak yeni tecrübeler ve arkadaşlar edinebilirler. Veyahut Malta’nın sıcak sıcak göz kırpan güneşine Akdeniz’in serin sularında kulaç atarak cevap vermeyi tercih edebilirler.

MaltaVista programında öğrenciler farklı farklı dil okullarında eğitim almaktadır. Bunu amacı okullardaki türk öğrenci oranını dengede tutmaktır. İstatistiklere göre Malta genelindeki dil okullarında % 7 – 8 civarında Türk öğrenci eğitim almaktadır, lakin bu oran yıl ortalamasıdır, yani bazı dönemlerde bu oran artabilmekte veya azalabilmektedir. MaltaVista pogramının uygulandığı yaz döneminde Malta’ya seyahat eden Türk öğrenci sayısı artsa da farklı ülkelerden gelen öğrenci sayısı da arttığından oransal bazda bir değişiklik olmamaktadır.

Hangi öğrencinin hangi okulda eğitim alacağı konusu açıklamak gerekirse, öğrencilerimiz ile yaptığmız görüşmeler sonucu öğrencilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra okulların verileri ile eşleştirmekte ve her öğrencimizi en yüksek verim alabileceği dil okuluna yerleştirmekteyiz. MaltaVista programı kapsamında anlaşmalı okullarımızın listesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8 hafta süreli ingilizce dil eğitimi ve dil okularına ödenen kayıt ücreti gibi ekstra ücretlerinin tamamı MaltaVista programı kapsamındadır.

Eğitim Materyalleri

Dil okulunda alınan eğitim kapsamındaki kitap, çeşitli materyal veya fotokopi gibi bazı ek masraflar öğrencilerin karşısına çıkabilmektedir. MaltaVista kapsamında öğrencilerimiz okullarındaki eğitime ilişkin hiçbir ek masrafla karşılaşmamaktadırlar.

Dil okulu bünyesindeki tüm eğitim materyallerinin ücretleri MaltaVista programı kapsamındadır.

Uluslararası Geçerli Sertifika & Katılım Belgesi

Malta’daki dil okullarında eğitimin son günü seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin o anki dil seviyeleri belirlenir ve mevcut seviyelerine uygun olarak akredite kurumlarınca onaylı ve uluslararası geçerli eğitim sertifikaları öğrencilere sunulur. Her öğrenciye kendi dil seviyesinde sertifika verildiğinden, programa katılan her öğrencimiz sertifika almaya hak kazanmış demektir.

Öğrencilerimiz aldıkları dil sertifikasını kariyerleri için iş başvuru yapacakları kurumlara, daha sonraki vize başvuruları için konsolosluklara veya akademik eğitimler için üniversitelere sunabilmektedir.

Ayrıca tüm öğrencilerimize MaltaVista tarafından katılım belgesi sunulmaktadır.

Öğrencilerimize sunulan program tamamlama sertifikası ve katılım belgesi MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

MALTA'DA KONAKLAMA -
- MALTA'DA KONAKLAMA -

Apart Konaklama

Öğrencilerimiz okullarına ortalama 10 dk. yürüme mesafesinde olan apartlarda 1 veya 2 kişilik konforlu odalarda konaklamaktadır. Apart konaklaması Malta için en çok tercih edilen ve öğrencilerin en rahat ettikleri konaklama tipidir. Banyo, mutfak, balkon ve salon ise dairenin tüm sakinleri için ortak kullanımdadır. Apartlarda genellikle 2 veya 3 oda bulunmakta olup genellikle 4 veya 5 öğrenci aynı daireyi paylaşmaktadır.

Öğrencilerimizin konakladığı apartların tümü erkek/kadın şeklinde ayrı ayrıdır. Apartlarda bir evde bulunması gereken tüm eşyalar eksiksiz şekilde bulunmakta, öğrencilerimizin sadece kişisel eşyalarınızı yanında götürmesi yeterli olmaktadır.

Apart kirası, elektrik, su ve internet faturaları gibi ücretler MaltaVista programı kapsamındadır.

MALTA'DA ETKİNLİKLER -
- MALTA'DA ETKİNLİKLER -

Malta'da Etkinlikler & Sosyal Aktiviteler

Detaylı bilgi çok yakında paylaşılacaktır.

AVRUPA SEYAHATİ -
- AVRUPA SEYAHATİ -

Avrupa Seyahat Danışmanlığı

Öğrencilerimizin diğer Avrupa ülkelerine gerçekleştirecekleri seyahate yönelik vize süreci, ulaşım ve konaklama rezervasyonları, turistik geziler gibi noktalarda gerekli danışmanlık Maltavista ekibi tarafından sağlanmaktadır. Roma, Barcelona, Paris veya Amsterdam seçeneklerinde biri veya birkaçı seçildiği taktirde taktirde Malta’dan ilgili şehre ulaşım, konaklama için alternatifler, hava alanından konaklamaya ulaşım, şehir içinde gezilecek yerlerden mutlaka yapılması gereken aktivitelere kadar tüm seyahat süreciyle ilgili öğrencilerimize en güvenilir ve güncel bilgiyi aktarmaktayız. Elbette bu danışmanlığımız bu yolculuğun en ekonomik şekilde tamamlanmasını sağlamak adına nereden alışveriş yapılması gerektiğinden uygun fiyatlı ancak kaliteli restoranlara kadar oldukça geniş bir yelpazede olmaktadır.

Yanı sıra herhangi bir problem anında 7/24 erişilebilir bir danışma hattımız da öğrencilerimiz Türkiye’ye dönene kadar aktif olmaktadır.

Hangi Avrupa şehrine gitmek istenildiği, ne kadar süre kalınmak istenildiği, bütçe veya diğer ilgili detayların ekibimizle paylaşılmasının akabinde ilgili danışmanlarımız öğrencilerimiz için olabilecek en iyi program alternatiflerini sunmakta, onay veya revizyonların akabinde program organizasyonu için gerekli görüşme, rezervasyon vb. detaylar ile ilgilenerek öğrencilerimiz adına her şeyi hazır etmekte ve öğrencimize raporlamaktadır. Öğrencilerimize, kendi kriterleri doğrultusunda hazırlanmış ve olabilecek en verimli alternatif olan seyahat programının tadını çıkartmak ve güzel hatıralar biriktirmek dışında yapacak bir şey kalmamaktadır

Öğrencilerimize sunulan avrupa seyahat danışmanlığı MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.

Bavul Taşıma Hizmeti

Malta’dan sonra Avrupa’ya seyahat eden öğrencilerin yaşadığı en büyük problem şüphesiz ki bavul problemidir. 8 haftalık Malta konaklaması için öğrencilerimizin yanlarında getirdikleri eşyaları, Avrupa’nın çeşitli ülkelerini gezerken yanlarında taşımaları gerek bavulun ağırlığı gerekse büyüklüğü bakımından zorlayıcı olabilmektedir.

MaltaVista olarak amacımız en iyi hizmeti sunmak olduğundan, öğrencilerimizin Malta’da geçirdikleri 2 aylık mükemmel zamanı Avrupa’nın muhteşem şehirlerinin altını üstüne getirerek taçlandırmalarını istememiz sebebiyle bavul taşıma hizmetini sektörde bir ilk olarak sunmaktayız. Öğrencilerimiz Avrupa’ya seyahat ederken bavullarını İstanbul’a taşımakta, talep edilmesi halinde adreslerine kadar kargolamaktayız. Dileyen öğrencilerimiz belirlediğimiz noktalardan diledikleri zaman bavullarını alabilmektedirler.

Öğrencilerimize sunulan bavul taşıma hizmeti MaltaVista programı kapsamında ücretsizdir.